به گزارش ترجمان صبح، علی اکبر نژادرضا روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه در جهت رفاه حال مردم، مرغ و تخم مرغ جهت تنظیم بازار از شب یلدا در سامانه بازرگام در حال توزیع است، گفت: علاوه بر مرغ که به قیمت هرکیلوگرم ۲۰ هزار تومان و تخم مرغ که با قیمت هر شانه ۴۳ هزار تومان توزیع می شود، روغن نیمه جامد، روغن مایع، روغن مایع سرخ کردنی و ماکارونی نیز از امروز در این سامانه با قیمتهای مصوب توزیع می شود.

وی ادامه داد: در این سامانه روغن مایع آفتاب چهار کیلویی به قیمت ۷۲ هزار و ۸۰۰ تومان، روغن مایع آفتابگردان به قیمت ۱۴ هزار تومان، روغن سرخ کردنی به قیمت ۲۱ هزار و ۶۰۰ تومان و ماکارونی هفتصد گرمی به قیمت مصوب هفت هزار و ۸۰۰ تومان در حال توزیع است.

مدیر تعاون روستایی استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه مردم استان اقلام تنظیم بازاری را می توانند از طریق سامانه اینترنتی یا اپلیکیشن بازرگام خریداری کنند، گفت: از ۲ روز دیگر لبنیات و برنج تایلندی نیز با قیمت مصوب از طریق این سامانه توزیع خواهد شد.

«بازرگام» سامانه توزیع هوشمند کالاهای اساسی با هدف حذف دلالی های غیرضرور در شبکه توزیع اقلام ضروری و توزیع آن ها با قیمت مصوب جهاد کشاورزی شروع به کار کرده است.