به گزارش ترجمان صبح، فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز گفت : همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) و سالگرد شهادت سردار سلیمانی، پیکر سه تن از شهدای گمنام عملیات های بدر، خیبر و رمضان ، در تبریز تشییع می شود.

سرهنگ پاسدار حسین پور اسماعیل در تشریح جزئیات این مراسم معنوی و با شکوه اظهار داشت: طبق برنامه های زمانبندی شده، قرار است ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ، مراسم تشییع و استقبال از پیکر مقدس این شهدا، در میدان شهداء به طرف میدان ساعت تبریز برگزار شود.

وی افزود: بعد از مراسم تشییع و مدیحه سرایی ، با حضور مردم ولایت مدار و شهید پرور استان ، مراسم اقامه نماز توسط حجت الاسلام والمسلمین دکتر آل هاشم ، نماینده ولی فقیه در استان نیز اقامه خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز با بیان اینکه با عنایت خداوند متعال، برگزاری این مراسم باشکوه و معنوی، بر عهده خدمتکاران سپاه ناحیه امامت تبریز است، گفت: پس از مراسم تشیع در تبریز، ساعت ۱۴:۳۰ با سخنرانی سردار عباس قلیزاده فرمانده سپاه عاشورا و با حضور مردم شهید پرور منطقه مایان، مراسم تشیع از مقابل مسجد جامع مایان برگزار و در محل یادمان شهدای گمنام مایان تدفین و خاکسپاری خواهد شد.

وی در پایان افزود: پیکر پاک این سه شهید گمنام که از مناطق عملیاتی شرق بصره ، جزیره مجنون و شرق دجله تفحص شده است ، روز سه شنبه، ۱۴ دی ماه، با استقبال مسئولین استانی، مردم ولایت مدار و خانواده معظم شهداء، از طریق فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز، به این شهر منتقل شده است.