به گزارش ترجمان صبح، الله وردی دهقانی روز شنبه در گفت و گویی اظهار کرد: انتقال مالکیت یک تیم کار یکی دو شب نیست و نمی توان در مورد زمان دقیق آن گمانه زنی کرد اما آنچه که مهم است واگذاری تراکتور قطعی شده و انجام خواهد شد.

وی در مورد طولانی شدن روند این انتقال توضیح داد: مشکلاتی در این زمینه وجود دارد و ما به دنبال برطرف کردن این مشکلات هستیم و برای آنکه مشکل به صورت ریشه ای حل شود به دنبال ایجاد شرکت مس سونگون هستیم.

دهقانی در مورد بحث تغییر نام باشگاه، گفت: این حرف‌ها درست نیست و بهانه است و همان‌طور که گفتم چون نمی‌خواهند این انتقال انجام شود آن را مطرح می‌کنند و اصلاً چنین قوانینی وجود ندارد و می‌شود بدون تغییر نام هم امتیاز یک باشگاه را گرفت.

وی در مورد بسته بودن پنجره تراکتور و سپری شدن فرصت نقل‌ و انتقالات که موجب نگرانی هواداران شده است، گفت: این نگرانی را درک می‌کنم اما به هر حال همان‌طور که گفتم انتقال امتیاز مراحل قانونی دارد که باید طی شود.

نماینده ورزقان افزود: امیدوارم این اتفاق به زودی رخ دهد و مجموعه مس نماینده خودش را در رأس باشگاه قرار دهد تا باشگاه بتواند در نقل و انتقالات فعالیت کند و تقویت شود.