به گزارش ترجمان صبح، حسن نوروزی مدیر کانال با اعلام این مطلب افزود: این حرکت خود جوش وخدا پسندانه به دنبال پیشنهاد یکی از اعضای کانال که عضو شورای روستای برانقار نیز می باشند مطرح و در کانال به اشتراک گذاشته شده که با استقبال بی نظیر همه اعضای کانال روبرو شد .

وی افزود:این امر مهم خداپسندانه با همکاری این عضو شورای اسلامی روستا بنام ربعلی آذری‌ و پیگیری و مجادلت قضایی پرونده ها توسط حمید نوروزی برانقار، دیگر عضواین کانال که وکیل وداور رسمی دیوان داوری مرکز وکلا دادگستری و عضو هیات امنا داوری حسینیه حضرت ابولفضل شهرستان بهارستان نیز هستند، در عرض یک هفته از آغاز این امر خداپسندانه پیگیری و تمامی بدهی این هموطن عزیز به همه طلبکاران پرداخت و به لطف خدا و زحمات این عزیزان بعد از ۶ سال دوری از کانون گرم خانواده به آغوش خانواده بازگشت.

مدیر کانال واتساپی دورهمی برانقاریها در ادامه افزود: هدف از راه اندازی این کانال که بیش از ۷ سال از راه اندازی آن میگذرد ، ضمن ارتباط مثبت و سازنده همولایتهای برانقاری و اطلاع رسانی همه امور خیر وشر روستا و جلب مشارکت های عمومی در امورات خیر روستا،این است که بتوانیم در موارد لزوم در کنار هموطنان عزیز خود باشیم و از احوالات هم باخبر باشیم و در کنار این امورات افکار، عقاید ، تجربیات شخصی و سایر موارد علمی،ادبی و …راباهم به اشتراک بگذاریم.

نوروزی ادامه داد : تمام تلاش ما در این کانال این است که بتوانیم قانومند و محترمانه وبه دور از همه حاشیه‌های کانالهای دیگر، بطور سازنده ومفید در کنار هم به فعالیت مثبت خودمان ادامه بدهیم.

نوروزی همچنین ادامه داد :به نوبه خودم از همه عزیزانی که در این امر خیرصمیمانه درکنار ما بودند و خالصانه از آنچه داشتند دریغ نکردند، تشکر و قدر دانی می کنم و امیدوارم که نظیر این رفتارهای خوب و خداپسندانه دراین جمع مجازی تدوام داشته باشد، تا الگویی باشد برای سایر کانالهای مجازی که میشود ازاین دورهمی های مجازی هم بشکل مطلوب و سازنده استفاده کرد.

لازم به ذکر است که کل مبلغ بدهی این هموطن عزیز بالغ بر ۵میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال بود که این رقم با پیگیری مجدانه عضو ووکیل مربوطه و عضو شورای روستا و مدیر کانال، با جلب نظر و رضایت کامل همه طلبکاران با مبلغ ۱میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال جمع آوری شده از گلریزان ختم بخیر شده و نامبرده بعد از ۶ سال حبس به کانون گرم خانواده بازگشت.

گفتنی است روستای برانقار از بخش کاغذکنان از توابع شهرستان میانه می باشد که کانال “دورهمی برانقاریها” با مدیریت حسن نوروزی با ۲۵۷ عضو از اهالی این روستا وساکن شهرهای مختلف به مدت ۷ سال است که در تلگرام و واتساپ فعالیت می کند.