به گزارش ترجمان صبح، محمدزاده وردین، رییس مرکز نیکوکاری نبض مهر گفت: در آستانه سال نو و همزمان با روز احسان و نیکوکاری، کمپین مردمی بهار سلامتی با هدف تامین هزینه های دارو و درمان نیازمندان آغاز بکار خواهد کرد.
وی در ادامه با اشاره به فعالیت های این مرکز اذعان کرد : نبض مهر یک موسسه مردم نهاد با هدف تامین دارو و درمان نیازمندان است که در سال ۹۹ با توجه به هزینه های بسیار بالای دارو و درمان در کشور که یکی از دغدغه های اساسی جامعه است تاسیس شده و تا کنون برای بیش از ۲۵۰ مددجو بصورت مستقیم و غیر مستقیم امدادرسانی کرده است.
محمدزاده وردین ضمن تاکید بر شفافیت در عملکرد این مرکز خاطر نشان کرد : مقام معظم رهبری کلام ارزشمندی دارند به این مضمون که « بیمار به جز رنج بیماری نباید درد دیگری داشته باشد » و این سفارش و کلام ایشان همواره سرلوحه فعالیت های این مرکز قرار گرفته و یکی دیگر از شعار های مجموعه که از بدو تاسیس تا کنون دنبال شده، شعار کار در اتاق شیشه ای است.
رئیس مرکز نیکوکاری نبض مهر در انتها از تمامی شهروندان دعوت کرد تا با پیوستن به این کمپین، بخشی از هزینه های نوروز خود را به تامین دارو و درمان نیازمندان اختصاص داده تا آنها نیز بتوانند بهاری شاد توام با سلامتی را سپری کنند.
شماره کارت مشارکت در کمپین بهار سلامتی:
۶۰۳۷-۹۹۷۹-۵۰۱۹-۰۲۹۹ نزد بانک ملی – بنام مرکز نیکوکاری نبض مهر