مدیرکل توسعه منابع انسانی و رفاه سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  در این بازدید با امضای میثاق‌نامه  به «کمپین نه به تصادفات جاده‌ای» پیوست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌شرقی، آناهیتا خلج امیرحسینی در بازدید از  پست نوروزی ایمنی و سلامت نوروزی و پست امداد و نجات سیار در ائل‌گولی تبریز با تقدیر از خدمات جمعیت هلال‌احمر در ایام  تعطیلات نوروزی به مسافران  از وفاق و همدلی نیروهای عمل کننده در طرح نوروزی تجلیل به‌عمل آورد.

وی با استقبال از طرح‌های جمعیت هلال احمر برای کاهش تلفات حوادث  خواستار انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مابین جمعیت هلال احمر و سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور برای  ارائه آموزش‌های همگانی و پیاده کردن طرح ملی خادم در سطح مراکز تحت پوشش سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  از قبیل هتل‌ها و آژانس‌های مسافرتی شد.

مدیرکل توسعه منابع انسانی و رفاه سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  در این بازدید با امضای میثاق‌نامه  به کمپین نه به تصادفات جاده‌ای پیوست.

تشریح طرح ملی خادم توسط مدیرعامل هلال‌احمر آذربایجان‌شرقی

سعید کنعانی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان‌شرقی به تشریح اقدامات و خدمات جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان‌شرقی در طرح نوروزی پرداخت.

کنعانی با اشاره به رسالت جمعیت هلال احمر در امر آموزش‌های همگانی و ارتقا سطح تاب آوری خانواده‌های ایرانی در برابر مخاطرات گفت: جمعیت هلال‌احمر برای پیاده کردن شعار هر خانواده یک آموزش دیده  اقدام به اجرای طرح ملی خادم  خانواده آماده در مخاطرات در کشور کرده است و در سطح استان آذربایجان‌شرقی هم هلال‌احمر به‌صورت مستمر پیگیر اجرای این طرح است.

وی ادامه داد: در این طرح تسهیل‌گران هلال احمر به جلوی درب منازل خانواده مراجعه کرده و با پر کردن پرسشنامه طرح ملی  خادم  موارد و مطالب لازم را به خانواده‌ها اعلام می‌کنند.

اعضای جوانان خواهران  به‌صورت زنده اقدام به اجرای سرود هلال احمر در فضای آزاد  محوطه پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی کردند.