رقابتهای جایزه بزرگ تفلیس از صبح روز جمعه در حالی با حضور ۲۶۲ جودوکار آغاز می شود که تیم اعزامی ایران روز گذشته بعد از ورود به این شهر تمرینات خود را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح، مرحله دوم از رقابتهای گرندپریکس جودو از روز جمعه ۱۱ فروردین ماه به میزبانی گرجستان در تفلیس آغاز می شود. برای حضور در این مسابقات ۲۶۲ جودوکار از ۳۸ کشور ثبت نام کرده اند که تیم کشورمان با ۱۱ جودوکار در تمامی اوزان در این رقابتها حضور دارند.

بر اساس برنامه اعلام شده، جلسه فنی و مراسم قرعه کشی این رقابتها ساعت ۱۴ فردا پنجشنبه در هتل تعطیلات شهر تفلیس برگزار خواهد شد. جودوکاران اوزان ۶۰- و ۶۶- کیلوگرم نیز ساعت ۲۰ وزن کشی می کنند.

مسابقات از ساعت ۱۰ صبح جمعه به وقت محلی آغاز می شود که از تیم کشورمان محمد عباس نژاد و بهزاد وحیدی در وزن ۶۰- کیلوگرم و محمد عبیری به همراه قاسم نوری زاده در وزن ۶۶- کیلوگرم به روی تاتامی می روند.

روز شنبه ۱۲ فرروردین نیز جودوکاران دو وزن ۷۳- و ۸۱- کیلوگرم رقابتهای خود را آغاز می کنند که محمد محمدی بریمانلو در وزن ۷۳- کیلوگرم، سعید ملایی و سبحان رسولی در وزن ۸۱- کیلوگرم به دیدار رقبای خود می روند.

یکشنبه و در روز پایانی این مسابقات هم سنگین وزنهای جودو به روی تاتامی خواهند رفت که وحید نوری و حامد رشیدی در وزن ۹۰- کیلوگرم، رضا رضایی در ۱۰۰- کیلوگرم و جعفر پهلوانی در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم نمایندگان ایران خواهند بود.

مهر