شهردار منطقه ۲ تبریز گفت: به منظور استفاده بهینه خانواده ها از فضای سبز شهری، همزمان با ۱۳ فروردین و روز طبیعت، این منطقه نسبت به آماده سازی ۲۷ پارک موجود منطقه اقدام های لازم را انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح، رسول موسایی روز پنجشنبه افزود: در این راستا عملیات تعمیر و بازسازی سرویس های بهداشتی و روشنایی آن در تمامی پارک های منطقه انجام شده و به منظور رعایت نکات ایمنی، همه نگهبانی های پارک ها مجهز به کپسول آتش نشانی و جعبه کمک های اولیه شده است.
وی اظهار کرد: کارگران این منطقه نیز عملیات ساماندهی و رنگ آمیزی نرده ها، آلاچیق ها، نیمکت ها و سطل های زباله را انجام داده اند.
شهردار منطقه ۲ تبریز یادآوری کرد: نظافت و پاکسازی فضاهای سبز شهری و پوشش دادن سیم های بیرون افتاده از تیرهای روشنایی پارک ها برای جلوگیری از برق گرفتگی احتمالی کودکان انجام شده است.
موسایی ادامه داد: علاوه بر فعالیت های انجام شده در تمامی پارک های سطح حوزه این منطقه، در بوستان های بزرگ حوزه این شهرداری برای قطع احتمالی آب نیز پیش بینی های لازم انجام و نسبت به استقرار تانکرهای آب در داخل پارک ها اقدام شده است.
وی از تمامی خانواده ها خواست با استفاده صحیح و اصولی از امکانات پارک های سطح حوزه شهرداری منطقه ۲، در حفظ این فضاها به عنوان فیلترهای تنفسی شهر تبریز، نهایت تلاش خود را بکار گیرند.
ایرنا