شهردار منطقه ۵ تبریز گفت: با پایان بتن‌ریزی فونداسیون بازارچه میوه وتره بار شهرک مرزداران این پروژه در مرحله نصب اسکلت باسازه سبک قرارگرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح،  یعقوب هوشیار افزود: احداث بازارچه میوه وتره بار، در شهرک مرزداران و نیاوران، به منظور کاستن از سفرهای غیرضروری شهروندان به بازارچه های میوه و تره بار در نقاط مختلف شهر صورت گرفته و  با ۱۳ میلیارد ریال اعتبار در مرحله نصب اسکلت با سازه سبک قرارگرفته است.

وی در ادامه به مشخصات بازارچه میوه و تره بار مرزداران اشاره نمود و اظهار داشت: با افتتاح این پروژه در زمینی به مساحت ۱هزار متر مربع و با۱۵۰۰مترمربع زیربنا شهروندان از یک مرکز خرید میوه و تره بار مدرن برخوردار می شوند.

شهردار منطقه۵ با بیان اینکه درسال۹۶پروژه های عمرانی وخدماتی طبق زمانبندی اجرا می‌شوند، افزود: بابهره‌برداری از این طرح علاوه بر تامین مرکز خرید برای شهروندان، شاهد اشتغال جوانان نیز خواهیم بود.

وی در پایان گفت : بازارچه میوه و تره بار مرزداران، پس از بهره برداری، تحویل سازمان میادین شهرداری تبریز می‌شود و علاوه بر این شهرک، به شهروندان کوی های نیاوران و نصر نیز خدمات‌رسانی خواهد داشت.