زمین‌لرزه ۶ ریشتری در ساعت ۱۰:۳۹ امروز بخش‌هایی از خراسان رضوی را لرزاند و این زلزله تاکنون دو کشته و ۱۷  مصدوم داشته است.
۲ فوتی و ۱۷ مصدوم در پی زلزله خراسان رضوی تا این لحظه/ وقوع ۳۱ پس‌لرزه
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح، دکتر پیرحسین کولیوند، سرپرست اورژانس کشور اسامی مصدومان زلزله امروز خراسان رضوی را اعلام کرد.
به گفته وی، تا این لحظه ۱۷ نفر مصدوم شده‌اند اما در حال حاضر اسامی ۱۳ نفر از آنها مشخص شده‌است. سعید عزیزی (بیمارستان سجادیه تربت جام)، فاطمه دیباک، لیلا میهن پناه، محمد سیاوش، نوشین منصوری و آمنه فکری (در بیمارستان سجادیه)، خانم براتی (بیمارستان فریمان)، ملیحه ناظم تقوی، علی سلمانی، محمد سلمانی، محمدیار وحیدپور، نرگس سالاری، گلشا سالاری از مصدومان زلزله امروز خراسان رضوی تا این لحظه هستند.
همچنین معاون عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: تعداد فوتی‌های زلزله امروز خراسان رضوی تا این لحظه به دو تن رسیده است.
شاهین فتحی به خبرنگاران ، گفت: تا کنون ۳۱ پس‌لرزه در مناطق تحت تاثیر زلزله در استان خراسان رضوی ثبت شده است.
زلزله با بزرگی ۶ ریشتر مشهد و مناطقی از خراسان رضوی را لرزاند.
براساس گزارش اولیه مرکز زلزله نگاری ایران، ساعت ۱۰:۳۹ دقیقه صبح امروز زمین لرزه ای با بزرگی ۶ ریشتر در محل خراسان رضوی و حوالی سفید سنگ به وقوع پیوست که عمق زمین لرزه ۱۰ کیلومتری زمین اعلام شده است.
زلزله ۶ ریشتری خراسان رضوی را لرزاند
نزدیک‌ترین شهرها به محل وقوع این زلزله مشهد، سفید سنگ، قلندرآبادو فریمان اعلام شده است.
تیم‌های ارزیاب هلال احمر به منطقه زلزله‌زده خراسان اعزام شدند
معاونت عملیات امداد و نجات هلال احمر از اعزام ۵ تیم ارزیاب هلال احمر به منطقه زلزله‌زده خراسان رضوی خبر داد.
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی: منتظر گزارشات تیم ارزیاب هستیم
احمدی، مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی، در خصوص اخرین اخبار از میزان خسارات و آسیب دیدگان زلزله ۶ ریشتری منطقه مشهد اظهار کرد: با توجه به موقعیت وقوع زلزله،تیم‌های ارزیاب از شهرستان‌های فریمان، سرخس، تربت جام، نیشابور و مشهد به موقعیت اعزام شدند.
تخریب جزیی برخی مناطق بر اثر زلزله
علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی، در این گفت‌وگو اظهار کرد: این زلزله در حدود ۶ در مقیاس ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین در منطقه سنگ سفید واقع در ۴۰ کیلومتری شمال شرق فریمان در ساعت ۱۰٫۳۹ رخ داد.
 وقوع ۱۱ پس لرزه در خراسان رضوی
احمدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، عنوان کرد: تاکنون ۱۱ پس لرزه داشته‌ایم که بزرگترین آن‌ها به وسعت ۴٫۷ دهم ریشتر بوده است.
وقوع پس‌لرزه ۴٫۹ ریشتری در خراسان رضوی
پس از وقوع زمین‌لرزه ۶ ریشتری در خراسان رضوی، ساعت ۱۲:۱۷ دقیقه نیز پس‌لرزه‌ای به بزرگی ۴٫۹ ریشتر نیز این استان را لرزاند.
پرواز فرودگاه‌ها و سفرهای ریلی برقرار است، اعزام تیم‌های ارزیاب به روستاها
استاندار خراسان رضوی گفت: در حال حاضر پرواز فرودگاه‌ها و سفرهای ریلی برقرار است، اما در حال ارزیابی خسارات در روستاها هستیم و تمام امکانات به این مناطق ارسال شده است.
مدارس نوبت عصر مشهد و تبادکان تعطیل شد
به دلیل وقوع زلزله در خراسان رضوی و امکان وقوع پس‌لرزه‌های احتمالی تمام مدارس نواحی هفتگانه مشهد و تبادکان تعطیل اعلام شد.
آماده‌باش ۴۰۰ آتش‌نشان در ۴۸ ایستگاه آتش‌نشانی مشهد، استقرار تیم ویژه در ایستگاه شهدا
معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از آماده‌باش بیش از ۴۰۰ آتش‌نشان در ۴۸ ایستگاه آتش‌نشانی مشهد خبرداد.
تشکیل اتاق بحران در استانداری خراسان رضوی
در پی وقوع زلزله ی ۶ ریشتری در استان، دیدار استاندار خراسان رضوی با فرمانداران لغو و اتاق بحران تشکیل شد.