رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به لکه‌گیری آسفالت در شهر گفت: باید در سال جدید نهضت آسفالت را به خوبی پیش ببریم و این مساله برای جذب توریست بسیار مفید خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح، پس از حدود یک ساعت از زمان جلسه علنی شورا، این جلسه با صحبت‌های ریاست شورای شهر تبریز آغاز شد.

شهرام دبیری با اشاره به مقاله‌ای در مجله اکونومیست از ظرفیت ایران برای رشد قابل توجه همانند چین دهه ۹۰  خصوصا به‌دلیل زیرساخت‌های خودروسازی، داروسازی و توریست گفت: این مقاله آینده اقتصادی ایران را خوب پیش‌بینی کرده است و از رشد ۵.۴ درصدی و تورم ۹ درصدی خبر داده است.

وی افزود: باید تلاش کنیم در کشور از وابستگی به درآمد نفت و در شهرداری‌ها از وابستگی به درآمد فروش تراکم کاسته و به سمت درآمدهای پایدار برویم.

دبیری همچنین با اشاره به اینکه لکه‌گیری آسفالت خوب پیش رفته است، افزود: باید در سال جدید نهضت آسفالت را به خوبی پیش ببریم و  این مساله برای جذب توریست بسیار مفید خواهد بود.

رئیس شورای شهر تبریز با ابراز این نکته که ما باید در ادامه زمان باقی مانده از شورای چهارم بدون توجه به انتخابات پیش رو به کارمان ادامه دهیم، گفت: تمام سعی خود را برای حل مشکلات شهری در زمان باقی مانده از شورای چهارم انجام خواهیم داد.

فارس