تیم فوتبال امید تراکتورسازی تبریز با ارائه یک فوتبال زیبا و برتر موفق شد انتقام شکست تیم بزرگسالان خود را از تیم امید صبای قم بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح،  هفته بیستم لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور با برگزاری چند دیدار سپری شد که در یکی از بازی های مهم تیم تراکتورسازی تبریز توانست در زمین تیم صبای قم به برتری دو بر یک رسید.

در این بازی برای تیم تراکتورسازی جعفر دهقان و رضا عبدی گلزنی کردند تا این تیم از ۱۹ بازی خود صاحب ۲۸ امتیاز و تفاضل گل ۴+ شود.

با این برد تیم امید تراکتورسازی تبریز توانست انتقام شکست تیم بزرگسالان خود را از صبای قم بگیرد.

پیروزی شاگردان کاظم محمودی در زمین صبای قم در حالی رقم خورد که این تیم ۱۲ بازیکن خود را به دلیل محرومیت باشگاه در پنجره نقل و انتقالات زمستانی و دو بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت.

همچنین پنج بازیکن تیم امید تراکتورسازی به دلیل حضور در تیم بزرگسالان فرصت حضور در تیم امید را پیدا نکردند و کاظم محمودی سرمربی و فرهاد حاجب مربی تیم امید تراکتورسازی با یک لشگر غائب موفق شدند انتقام شکست تیم بزرگسالان تراکتورسازی را از صبا بگیرند.

در فاصله دو هفته تا پایان لیگ برتر امید باشگاه های کشور، تیم تراکتورسازی علاوه بر دو بازی خود در هفته های بیست و یکم و بیست و دوم، یک بازی عقب افتاده با تیم خونه به خونه بابل پیش رو دارد.

مهر