شهردار تبریز با بیان اینکه پایتختی گردشگری تبریز در سال ۲۰۱۸ در بین کشورهای اسلامی اتفاق جدید و نویدبخشی است گفت: بیش از ۷۵ درصد اشتغال در حوزه خدمات است لذا اگر حوزه گردشگری را برجسته کنیم معیشت و اشتغال بخشی از مردم برطرف می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح، صادق نجفی صبح امروز در آیین افتتاح صدور ویزای الکترونیک فرودگاه شهید مدنی تبریز که با حضور قشقاوی معاون کنسولی وزارت خارجه برگزار شد با تاکید بر اینکه صدور ویزای الکترونیک فرودگاهی گام بلندی در راستای تبریز ۲۰۱۸ است اظهار داشت: در زمینه توسعه پروازهای بین‌المللی از این فرودگاه از ۲۵ اردیبهشت پرواز تبریز-هامبورگ برقرار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در رابطه با کارهای وزارت خارجه، اعزام، پذیرش و ارتباطات تجار و غیره آمادگی همکاری داریم، ابراز داشت: سفرایی که می‌توانند در مورد مسائل آذربایجان و تبریز کمک کنند، باید همکاری قوی داشته باشیم تا نتایج ارزشمندی از این ارتباطات حاصل شود.

وی با بیان اینکه پایتختی گردشگری تبریز در سال ۲۰۱۸ در بین کشورهای اسلامی اتفاق جدید و نویدبخشی است، گفت: بیش از ۷۵ درصد اشتغال در حوزه خدمات است لذا اگر حوزه گردشگری را برجسته کنیم معیشت و اشتغال بخشی از مردم حل می‌شود.

شهردار تبریز با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های وزارت خارجه به حوزه‌های اقتصادی متمرکز شده است، تصریح کرد: می‌توانیم از این ظرفیت برای استفاده بهینه در توسعه روابط اقتصادی، افزایش صادرات و جذب سرمایه‌گذار بهره‌مند شویم.

تسنیم