مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت:  در مراسم جشن نیکوکاری سال ۹۵ مردم  ۱۴ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح، محمد کلامی با بیان اینکه جشن نیکوکاری با شعار بهار همدلی ، شکوه مهربانی همزمان با سراسر کشور در ۱۰۵ پایگاه این نهاد برگزار شد، گفت: مردم نیکوکار استان با شرکت در جشن نیکوکاری در سال گذشته ۱۴ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند.
وی خاطرنشان کرد: بیست و هفتمین سال برگزاری مراسم جشن نیکوکاری با شعار بهار همدلی و شکوه مهربانی با همکاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ، وزارت آموزش و پرورش ، نیروی مقاومت بسیج ، مساجد و مراکز نیکوکاری از ۱۸ تا ۲۰  اسفند سال ۹۵ برگزار شد.
کلامی با تقدیر از مشارکت گسترده مردم و خیران استان در جشن نیکوکاری،اظهار کرد: جشن نیکوکاری یکی از برنامه های این نهاد است که با هدف کمک به نیازمندان و تامین مایحتاج اقشار آسیب پذیر جامعه در آستانه سال نو برگزار می شود.
مدیرکل کمیته امداد استان با بیان اینکه مردم استان در سال ۹۴ بیش از ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به جشن نیکوکاری کمک کردند، تصریح کرد: مراسم جشن نیکوکاری در سال ۹۵ با رویکرد تحولی و با هدف فرهنگ سازی، اطلاع رسانی، ایجاد فضای پرنشاط و مطلوب مبنی بر تامین نیازهای خانواده های نیازمند برگزار شد.
کلامی با اشاره به اینکه جشن نیکوکاری با هدف ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه برگزار می شود،تصریح کرد: مردم نیکوکار استان می توانند با شماره گیری آنی پرداخت کمیته امداد#۰۴۱*۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه خود با وارد کردن مبلغ مورد نظر در جشن نیکوکاری مشارکت کنند.
ایسنا