کنسرت «ناگفته» در تبریز اجرا شد؛ اما کیفیت پایین سالن، اعتراض شهرام و حافظ ناظری را در پی داشت شهرام ناظری در این‌باره گفت: سالن چیچک سالن خوبی است اما استانداردهای اجرای موسیقی را ندارد و آکوستیک نیست

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح، در این کنسرت که بنا بر اعلام روابط عمومی گروه میزبان جمعیتی بالغ بر شش‌هزار نفر در تالار چیچک بود، ناظری‌ها با انتقاد صریح از کیفیت سالن در تبریز خواستار رسیدگی مسئولان شدند.

شهرام ناظری در این‌باره گفت: سالن چیچک سالن خوبی است اما استانداردهای اجرای موسیقی را ندارد و آکوستیک نیست. موسیقی ملی ما نیاز به سالن‌های مجهز در تمام کشور دارد. امیدوارم مسئولان این اشتیاق مردم را ببینند و در آینده‌ای نزدیک برای ساخت سالن‌های بهتر اقدام کنند.

حافظ ناظری خالق اثر «ناگفته» نیز با اشاره به سکوت و همراهی مردم گفت: این همراهی شما جای قدردانی دارد. من به شدت نگران دوستانی هستم که در انتهای سالن نشسته‌اند. به احترام شما شاید به اندازه سه کنسرت کامل زمان گذاشتیم و تلاش کردیم تا صدای خوبی به گوش شما  برسد. امیدواریم که شرمنده شما نشده باشیم.

او ادامه داد: اگر مسئولان شور و اشتیاق شما را ببینند بی‌شک به فکر ساخت سالن برای شهر شما خواهند بود.

اعتراض ناظری‌ها شهردار منطقه ٩ تبریز حمید شاهوردی را بر آن داشت تا بعد از پایان آخرین شب اجرا، در کنار مردم ، ساخت نخستین سالن مجهز موسیقی تبریز را  به ناظری ها وعده بدهد و زمان عملی شدن این امر را شهریور سال جاری اعلام کند.

تور کنسرت «ناگفته» در شهر تبریز با یک بار تمدید در روزهای ٣٠،٢٩ و ٣١ فروردین به روی صحنه رفت و روز جمعه با مراسم جشن امضای آلبوم به پایان رسید. این مراسم از ساعت ١۶ شروع شد و با توجه به استقبال علاقه‌مندان تا ساعت ٢٢ ادامه پیدا کرد.

این گروه در گام بعدی به کرج می‌رود و در هفتم اردیبهشت برای مردم این شهر برنامه اجرا می‌کند.

«ناگفته» اثر حافظ ناظری است که با همراهی شهرام ناظری اجرا می‌شود.

ایسنا