مدیر موسسه مهد قرآن و عترت آذربایجان شرقی از آغاز به کار بزرگ‌ترین مجتمع قرآنی آذربایجان شرقی در تبریز خبر داد و گفت: مجتمع قرآنی امام صادق (ع) در شهرک اندیشه تبریز بیش از ۲۵۰۰ متر مساحت و ۲۲۰۰ متر زیر بنا دارد که در سه طبقه به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح، رحیم وظیفه‌شعاع در گفت‌وگو با خبرنگار ان از آغاز به کار بزرگ‌ترین مجتمع قرآنی آذربایجان شرقی در تبریز خبر داد و اظهار داشت: مجتمع قرآنی امام صادق (ع) در شهرک اندیشه تبریز بیش از ۲۵۰۰۰ متر مساحت و ۲۲۰۰ متر زیر بنا دارد که در سه طبقه به بهره‌برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه این مجتمع قرآنی مجهز به سالن ورزشی و کتابخانه و امکانات به روز آموزشی است، افزود: هدف از راه اندازی این مرکز، ایجاد پایگاه معنوی امن فرهنگی در منطقه غرب تبریز است تا با فعالیت همه جانبه قرآنی در رشته‌های مختلف برای دختران و پسران این منطقه خدمات فرهنگی و قرآنی ارائه دهد.

مدیر موسسه مهد قرآن و عترت آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه نونهالان، نوجوانان، جوانان و والدین آن‌ها می‌توانند از خدمات آموزشی قرآنی این مرکز بهره‌مند شوند، گفت: در این مرکز از آموزش‌های روخوانی، تدبر در قرآن و سیره اهل بیت (ع) تا مشاوره خانواده ارائه می‌شود.

وظیفه‌شعاع با اشاره به ویژگی‌های شهرک اندیشه تبریز ابراز داشت: این شهرک نوپا، با جمعیتی جوان، مستعد برای کارهای فرهنگی است که خانواده‌های مشتاق و علاقه‌مند به فعالیت‌های فرهنگی و معنوی دارد و با آغاز به کار مهد قرآن امام صادق (ع) این موسسه بستر بزرگی را برای تامین نیازهای فرهنگی منطقه فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه در کنار آموزش‌های عمومی قرآنی، مهد کودک قرآنی هم به عنوان آموزش کلاسیک در این مجتمع راه‌اندازی می‌شود، افزود: ثبت نام طرح جامع آموزش قرآن کریم و مهد کودک سال تحصیلی ۹۷-۹۶ از امروز آغاز شد و علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۴۱۳۵۵۳۹۱۳۴ تماس گرفته و یا به آدرس شهرک اندیشه، پشت کلانتری، اول خیابان میرزا حسن رشدیه مراجعه کنند.

تسنیم