دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از شناسایی و بازداشت عامل انتشار شایعه بمب گذاری در بافت خبر داد و گفت: دستگاه قضایی اجازه نخواهد داد امنیت جامعه مخدوش و بازیچه دست بدخواهان شود.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان دادخدا سالاری با بیان اینکه علت و انگیزه متهم از انتشار این شایعه در حال بررسی است افزود: رسیدگی به پرونده متهم جوان (الف.م) با قید فوریت در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب کرمان در حال انجام است.
وی اظهار کرد: در پی انتشار خبر کذبی در فضای مجازی مبنی بر انجام عملیات تروریستی در شهرستان بافت و ایجاد التهاب و نگرانی بین مردم استان کرمان، دادستانی رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار داد.
دادستان کرمان گفت: با رصد و اقدامات فنی عامل اصلی ساخت و انتشار این شایعه شناسایی و بازداشت شد و تحقیقات تکمیلی از وی در بازپرسی ویژه ادامه دارد.
وی افزود: چشمان تیزبین دستگاه قضایی با همراهی ماموران مجاهد و پرتلاش عرصه های امنیتی و انتظامی فضای مجازی را به صورت شبانه روزی رصد و با متخلفان نسبت به نظم امنیت و آرامش عمومی جامعه برخورد قاطعانه می شود و اجازه نخواهیم داد امنیت جامعه مخدوش و بازیچه دست بدخواهان قرار گیرد.