رئیس پلیس آگاهی آذربایجان‌شرقی گفت: محموله قاچاق گوشی تلفن همراه به ارزش حدود ۲۰ میلیارد ریال در تبریز کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح، سرهنگ صابر عباس‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: محموله قاچاق گوشی تلفن همراه به ارزش حدود ۲۰ میلیارد ریال در تبریز کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی افزود: این محموله شامل بیش از هزار و ۵۰۰ دستگاه انواع گوشی و هزار و ۴۰۰ دستگاه لوازم جانبی تلفن همراه و تعدادی لپ‌تاب است که از یک دستگاه خودروی سواری کشف شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکان هم از کشف ۳۲۸ دستگاه گوشی موبایل قاچاق و لوازم جانبی به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ سهراب شفقی گفت: ماموران یگان امداد، حین کنترل خودروهای عبوری به دو دستگاه سواری پژو ۴۰۵ و پراید مشکوک و آنها را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از خودروهای توقیفی، ۳۲۸ دستگاه گوشی موبایل قاچاق و لوازم جانبی کشف شد، افزود: برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای مکشوفه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکان با اشاره به اینکه در این راستا دو متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند، تصریح کرد: تشدید مبارزه با قاچاق کالا محوری‌ترین برنامه نیروی انتظامی به شمار می‌آید و این مهم در تحقق مسیر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بسیار کارگشا است.

تسنیم