رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در آذربایجان شرقی، انتخابات را سرمایه‌ای برای نظام اسلامی و انقلاب دانست و گفت: باید با اراده جمعی از این ظرفیت برای تغییر در وضع موجود به نفع مردم استفاده کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح، محمدیوسف شاکری در گفت وگو با خبرنگاران، انتخابات را سرمایه‌ای برای نظام اسلامی و انقلاب دانست و اظهار داشت: باید با اراده جمعی از این ظرفیت برای تغییر در وضع موجود به نفع مردم استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه در ۱۳ کشور دنیا این تغییر انجام شده و روسای جمهور آنها ۴ ساله شده است، افزود: به فضل الهی ایران چهاردهمین کشوری خواهد بود که رئیس جمهور تک دوره‌ای را در تاریخ به دست این ملت ثبت خواهد کرد.

رئیس ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در آذربایجان شرقی با بیان اینکه برخی جریانات در کشور می‌خواهند از زر، زور و تزویر جهت کسب قدرت استفاده کنند، گفت: مردم ایران آگاه است و ترفندهای انتخاباتی و وعده‌های عملی نشده را هیچگاه فراموش نکرده و نخواهد کرد و این موضوع را در ۲۹ اردیبهشت نشان می‌دهند.

شاکری با تاکید بر اینکه ما در کشور به دنبال اشتغال با عزت و کرامت هستیم و نه سیاسی کاری، ابراز داشت: در تبلیغات انتخاباتی باید شأن حجت‌الاسلام رئیسی رعایت شود چراکه نمی‌خواهیم به هر قیمتی رأی کسب کنیم.

وی با اشاره به اینکه ما نهایت تلاش خود را برای جلب آرای مردم می‌کنیم و نتیجه انتخابات هرچه باشد می‌پذیریم، ادامه داد: مثل برخی عدم تمکین به نتیجه انتخابات را نخواهیم داشت و فتنه در کف خیابان ایجاد نمی‌کنیم چرا که جدای از نتیجه، حفظ نظام و اسلام از اوجب واجبات است.

 رئیس ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در آذربایجان شرقی در ادامه، تبریز را خواستگاه انقلاب مشروطه و آغازگر حرکت‌های انقلابی مؤثر برای پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران معرفی کرد و گفت: تبریز همیشه پیشرو و تحول‌آفرین بوده و باید در این انتخابات نیز با حرکت جدی برای تغییر به نفع مردم تلاش کنیم.

شاکری با اشاره به اینکه دولت ‌روحانی کشور را از ریل اصلی خارج کرده و از این وضعیت نگرانیم چراکه با ادامه وضع موجود کشور با مشکلات جدی مواجه می‌شود، تصریح کرد: در این انتخابات در صدد اصلاح مسیر کشور و برگرداندن به ریل اصلی انقلاب هستیم.

وی به تعامل مثبت بین کاندیداهای جبهه مردمی انقلاب اسلامی در استان و کشور اشاره کرد و گفت: در ستادهای آقای قالیباف و رئیسی تعاملات خوبی داریم و تا پایان انتخابات با یکدیگر در مسیر تغییر وضع موجود کشور همکاری خواهیم داشت.

تسنیم