فرماندار هشترود گفت: مردم ایران این بار با حضور خود در پای صندوق های رای سرنوشت خوبی را رقم خواهند زد

به گزارش ترجمان صبح، حسن مستفید عصر دوشنبه در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی سال جاری با بیان این مطلب گفت : انتخابات در کشور از اهمیت خاص و مهمی برخوردار بوده و وظیفه همه ماست در جهت هرچه باشکوهتر و سالم برگزار شدن آن تلاش و کوشش کنیم چرا که حضورگسترده مردم در پای صندوق های رای ضامن امنیت کشوراست.

وی افزود : مردم همیشه در صحنه های مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حاضر بوده و در این انتخابات نیز همچون سال های گذشته با حضور خود سرنوشت خوبی را رقم خواهند زد.

مستفید با اشاره به برگزاری پنجمین دوره انتخابات شوراها ی اسلامی شهر و روستا خاطر نشان کرد: کاندیداهایی که برای این انتخابات ثبت نام نموده و قصد خدمت گذاری دارند بایستی با رعایت اخلاق و با وحدت و همدلی و تفکر جمعی بدون در نظر گرفتن منافع شخصی فعالیت کرده و مصلحت عمومی و جامعه خود را در نظر گرفته باشند.

فرماندارهشترود بابیان اینکه تمهیدات لازم در جهت برگزاری انتخابات سال جاری انجام شده اظهار داشت: با تلاش تمامی عومل اجرائی، هیات بازرسی، هیات نظارت و دست اندکاران دیگر انتخابات، برنامه ریزی های لازم در جهت هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات انجام شده است.

مستفید در ادامه با اشاره به فرا رسیدن نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)   یادآورشد این روز در بین مسلمانان جهان از ارزش و اعتبار خاصی برخوردار است و همه ما باید تلاش کنیم تا برنامه های آن با نشاط و شورخاص و مطلوب برگزار شود.

وی تاکید کرد: بهتر است در برگزاری جشن های نیمه شعبان مردم نقش بیشتری ایفا کنند.

مهر