مسئول کمیته رسانه ای ستاد انتخاباتی حسن روحانی در آذربایجان شرقی منصوب شد.

به گزارش کمیته رسانه ای ستاد دکتر روحانی، “مهرداد خوشکار مقدم” یکی از روزنامه نگاران باسابقه ی آذربایجان شرقی، مسولیت کمیته رسانه ای ستاد دکتر حسن روحانی در این استان را بر عهده گرفت.

خوشکار مقدم با ۱۷ سال سابقه ی مطبوعاتی، مسئولیت های مختلفی چون خبرنگار روزنامه ایران، دبیر منطقه شمال خبرگزاری مهر، مدیرعامل موسسه مطبوعاتی طوبی، ریاست خانه مطبوعات آذربایجان شرقی و عضویت در هیئت مدیره ی انجمن صنفی روزنامه نگاران استان را در کارنامه دارد.

مهرداد خوشکار مقدم همینک سرپرست خبرگزاری خبرآنلاین در آذربایجان شرقی است.

مسئول کمیته رسانه ای ستاد انتخاباتی حسن روحانی در آذربایجان شرقی در نخستین اظهار نظر پس از آغاز به کار خود، اولویت کاری این مجموعه را هماهنگی و هم افزایی رسانه های حامی دولت در استان خواند و گفت: ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر روحانی در استان دست تمام اهالی رسانه و خبرنگاران محلی را برای همکاری و همیاری می فشارد.

وی با بیان اینکه امکاناتی چون اینترنت پرسرعت نسل جدید و فعالیت شبکه های مجازی همچون تلگرام و اینستاگرام، مدیون تلاش و مقاومت دولت در برابر ایجاد محدودیت و فیلترینگ است تصریح کرد: امروز هر شهروند می تواند به عنوان یک رسانه، در آگاهی بخشی و روشنگری آحاد جامعه، بازوی توانای دولت تدبیر و امید بوده و دین خود را برای توسعه و آبادانی کشور ادا نماید.