فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به مبارزه قاطع با قاچاق کالا در این شهرستان، از کشف محموله جدید ۱٫۱ میلیارد ریالی کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ترجمان صبح سرهنگ پاسدار رضا اصلانی فر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این محموله کالای قاچاق و غیرمجاز در بازرسی ماموران مبارزه با قاچاق کالای این شهرستان از چهار دستگاه خودروی سواری کشف شده است.
وی ادامه داد: در بازرسی ماموران انتظامی از این خودروها، مقادیر قابل توجهی البسه، پوشاک، پرده، عینک شنا و ظروف کشف و توقیف شد.
وی اضافه کرد: در این ارتباط نیز چهار نفر دستگیر و برای تکمیل پرونده و طی مراحل قانونی تحویل دستگاه قضائی شد.
وی گفت: این محموله کالای قاچاق از استان های غربی و مرزی بارگیری شده و مقصد آن شهرهای مرکزی و بزرگ کشور بود که با هوشیاری ماموزان پلیس مبارزه با قاچاق کالا کشف و توقیف شد.
وی افزود: مبارزه با قاچاق کالا به عنوان یکی از راهبردهای اساسی پلیس در پیشگیری و مقابله با اخلال در نظم اقتصادی جامعه و حمایت از تولید داخلی با قاطعیت ادامه خواهد داشت.
شهرستان مراغه با حدود ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار داشته و به دلیل واقع شدن در مسیر ترانزیتی جنوب این استان، قاچاقچیان اغلب محورهای این شهرستان را برای انتقال کالای قاچاق و مواد مخدر انتخاب می کنند.
ایرنا