مدیر روابط عمومی آتش نشانی تبریز گفت: صبح امروز یک دستگاه مینی بوس به هنگام حرکت در میدان فهیمده از مسیر منحرف و پس از واژگونی به داخل محوطه پروژه در حال اجرای اولدوز( برج مسکونی و تجاری ) سقوط و منجر به مصدومیت راننده و ۲ سرنشین آن شد.

به گزارش ترجمان صبح حسن مطلبی روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: پس از گزارش این حادثه از سوی شهروندان به سامانه ۱۲۵ و اعلام سقوط یک دستگاه مینی بوس به داخل پروژه اولدوز واقع در آخرعباسی ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه ۷ باغمیشه را به فرماندهی عابدینی عازم محل وقوع حادثه کرد.
وی ادامه داد: در اثر این سقوط مینی بوس دچار خسارات کلی و راننده و ۲ سرنشین آن دچار مصدومیت و محبوس شدگی شده بودند که هر چه سریعتر آتش نشانان اقدام به امداد رسانی کردند.
وی افزود: در اثر صدمات وارد شده به مینی بوس، یکی از سرنشینان در بین خمیدگی سقف و بدنه مینی بوس دچار محبوس شدگی سختی شده بود که آتش نشانان بلافاصله با استفاده از تجهیزات نجات اقدام به برش قسمت هایی از مینی بوس و رها سازی وی کردند.
مطلبی خاطرنشان کرد: در اثر این حادثه هر سه نفر دچار مصدومیت از ناحیه سر وصورت و سایر اعضای بدن شده و جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفتند.
ایرنا