به گزارش ترجمان صبح به نقل از روابط عمومی شورای اصلاح طلبان استان آذربایجان شرقی دکتر احمد ظهیرنیا صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال تأیید صلاحیت تعدادی دیگر از داوطلبین شورای اسلامی شهر تبریز از سوی هیأت نظارت بر انتخابات  و درج اسامی آنها در لیست وزارت کشوراعضای شورای اصلاح طلبان استان شب گذشته در یک نشست با  رای گیری جدید ضمن احترام به آقای حسین هژبر که پیش از این به عنوان یکی از کاندیداهای این شورا معرفی شده بود،  آقای محمد پورحسن  را جایگزین ایشان کرد.

رییس شورای اصلاح طلبان استان آذربایجان شرقی با تأکید بر اهمیت موضوع تأیید صلاحیت داوطلبان انتخابات گفت: در صورتی که بررسی ها تنها بر مبنای معیار قانون و فارغ از سلایق باشد مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.

لازم به ذکر است صلاحیت آقای حسین هژبر کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تبریز همچنان باقی است.

همین گزارش حاکی است بر این اساس لیست کامل کاندیداهای شورای اصلاح طلبان آذربایجان شرقی در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر تبریزشامل شکور اکبرنژاد، سونیا اندیش، محمدباقر بهشتی، فرج محمدقلی زاده، موسی اشرفی، غلامحسین مسعودی ریحان، سعید نیکوخصلت، کریم صادق زاده تبریزی، نصرت ا.. شاهدی، زین الدین هریسی نژاد، عبدا…تقی پور، محمدپورحسن و  محمدرضا خداوردی زاده می باشد.