به گزارش ترجمان صبح، بازیکن سابق تیم تراکتورسازی تبریز به عنوان سرپرست جدید این تیم معرفی شد. محمودی که فصل گذشته به عنوان سرمربی تیم امید تراکتورسازی فعالیت داشت، سابقه بازی در این تیم را نیز در کارنامه خود دارد.

نگاهی به سرپرست‌های تیم تراکتورسازی تبریز

در دهه ۵۰ صمد پورصمدی به عنوان سرپرست تیم تراکتورسازی در جام تخت جمشید حضور داشته است.

دهه ۶۰ با توجه به تعطیلی فعالیت‌های باشگاهی تیم تراکتورسازی یا سرپرست نداشته و یا مدیر تیم فوتبال کارهای سرپرستی تیم را نیز انجام می‌داده است. در این دهه برای مدتی هدایت مهابادپور وظیفه سرپرست تیم تراکتورسازی را تقبل کرده بود و نام یعقوب شارقی هم در بین سرپرست‌های تراکتورسازی به چشم می‌خور‌د.

در دهه ۷۰ صمد رسولی سرپرست تیم تراکتورسازی معرفی شده و نزدیک به یک دهه این سمت را در اختیار داشت که رکورد بیشترین مدت سرپرستی تیم تراکتورسازی است.

سرپرست تیم تراکتورسازی در اولین دوره لیگ برتر در سال ۸۰ آرش جابری بود که با ۲۰ سال سن جوان‌ترین سرپرست این تیم به شمار می‌رفت.

این سمت در لیگ دسته یک در سال‌های بعدی ۸۰ به احمد ابهران رسیده بود. با صعود تیم تراکتورسازی به لیگ برتر در سال ۸۸ ابهران جای خود را به حسن آذرنیا داد. در یک مقطع یک ساله جمشید خطیبی سرپرست تیم تراکتورسازی شده و در پی آن آذرنیا مجدد سرپرست تیم تراکتورسازی منصوب شد.

ایوب ذوالفقاری نیز در سال‌های اخیر سرپرست تیم تراکتورسازی بود که سرانجام روز گذشته کاظم محمودی به این سمت انتخاب شد.

فارس