به گزارش ترجمان صبح، میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی، با همایش پرشور حامیان روحانی در سالن شش هزار نفری پورشریفی تبریز گفت: وظیفه می دانم، که از ملت عزیز، شریف و قهرمان پرور آذربایجان و میهمانانی که از تهران تشریف آوردند و آقای روحانی و هیئت همراه ایشان بخاطر این اتحاد و تشکر کنم.

وی یادآور شد: جلسه  امروز سخنرانی حجت الاسلام حسن روحانی در سالیان گذشته سابقه نداشته و تاکنون سالن پورشریفی چنین برنامه ای را تجربه نکرده بود.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در آذربایجان شرقی افزود: تمامی عزیزان حاضر در سالن با علاقه و تمایل شخصی خود آمده و علاقه خود را به اصلاحات و اعتدال نشان دادند و هیچ دعوت و تحمیلی وجود نداشته است.

پوری حسینی با باین اینکه این مراسم باز هم تبریز را تا مدتها در اذهان ثبت و ماندگار کرد، گفت: مردم تبریز نشان دادند که تبریز همواره در خلق حماسه ها پیش رو و پیشقدم بوده و در روزهای حساس و تاریخی کشور را به ثبات و امنیت و آرامش می رساند.

وی خاطرنشان کرد: انشا الله روزهای آینده با شادی و نشاط و توسعه برای مردم و ایران عزیز توام باشد و در میان مردم سربلند باشیم و در منطقه مقتدر خواهیم بود و خواهیم توانست با اقتدار و توانایی حرف بزنیم.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در آذربایجان شرقی، اظهار امیدواری کرد: روز جمعه ۲۹ اردیبهشت این برهه تاریخی حساس را با حضور پرشکوه پای صندوقهای رای رقم خواهیم زد.