به گزارش ترجمان صبح مرتضی محمدزاده در گفت‌وگو باخبرنگار ان با اعلام اینکه آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات در این حوزه انتخابیه وجود دارد، اظهار داشت: ۱۱۷ شعبه اخذ رأی در شهرها و روستاهای شهرستان اسکو پیش بینی شده است که از این تعداد ۳۶ شعبه در سهند، ۱۷ شعبه در اسکو و ۱۰ شعبه در ایلخچی تعیین شده و ممکن است این تعداد شعب بیشتر و یا کمتر شود اما در حال حاضر پیش بینی ما این تعداد است.

 وی افزود: امروز شرکت در انتخابات پیش از هر زمان دیگری لازم و ضروری است چرا که با حضور خود به جهانیان اثبات می‌کنیم که به ارزش‌های انقلاب و اسلام پای‌بند هستیم.

فرماندار اسکو با دعوت از مردم برای حضور در انتخابات بیان کرد: در روز ۲۹ اردیبهشت‌ماه مردم همانند دوره‌های گذشته با حضور پرشکوه پای صندوق‌های رأی سند افتخار دیگری در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران ثبت می‌کنند.

محمدزاده با تاکید بر اهمیت اطلاع رسانی به موقع در خصوص اخبار انتخابات گفت: ستاد انتخابات شهرستان اسکو اخبار و اطلاعیه‌ها را چه پیش از انتخابات و چه روز انتخابات و همچنین بعد از برگزاری انتخابات و زمان اعلام نتایج به سرعت اعلام می‌کند و مردم عزیز را در جریان چگونگی شرایط قرار خواهد داد.

فرماندار اسکو با اشاره به اینکه صیانت از آرای مردم وظیفه اصلی و خطیر ستاد انتخابات شهرستان است، گفت: تمامی مسئولان ستاد انتخابات و دستگاه‌های اجرایی باید تمام تلاش و توان خود را در برگزاری انتخاباتی سالم و آرام به کار گیرند.

تسنیم