به گزارش ترجمان صبح ولی‌الله فرج‌اللهی در گفت‌وگو باخبرنگاران  با اشاره به حاکم بودن فضای مناسب انتخاباتی در شهرستان بناب، اظهار کرد: ۱۱۲ شعبه‌ی اخذ رای در شهرستان به صورت ثابت و سیار دایر بوده که در هر کدام یک صندوق برای انتخابات ریاست جمهوری و یک مورد نیز برای انتخابات شورای شهر موجود است.
وی ادامه داد: ۶۴ مورد از این شعبه‌های اخذ رأی برای شهرها بوده و مابقی شعبه‌ها نیز در روستاها دایر هستند، که پنج مورد آن سیار بوده و بقیه‌ی ثابت هستند.
وی با اشاره به اینکه ۱۰۰ هزار نفر در شهرستان بناب واجد شرایط رای دادن هستند، تشریح کرد: تعداد یک هزار و ۷۰۰ عوامل اجرایی آماده‌ی برگزاری انتخابات در فضایی سالم هستند.
فرماندار بناب با اشاره به تشکیل دو پرونده‌ در حوزه‌ی تخلفات انتخاباتی در شهرستان بناب، خاطرنشان کرد: فضای انتخاباتی مناسبی در بناب فراهم بوده و در طول هفته‌ی اخیر نیز تبلیغات انتخاباتی در کمال آرامش و احترام انجام شد و کاندیداها با رعایت حقوق یکدیگر تمام برنامه‌های خود را اجرا کردند.
فرج اللهی با تاکید بر اینکه در یازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری مردم بناب مشارکت ۸۵ درصدی داشتند، اضافه کرد: در انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز که در سال ۹۴ برگزار شد، مردم مشارکت ۷۶درصدی داشته و همواره در صحنه‌های مختلف حضور خود را به نمایش گذاشتند
ایسنا