به گزارش ترجمان صبح، جلسه سرپرستان تیم‌های لیگ برتری فوتسال عصر پنج‌شنبه، با حضور مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال و محمدرضا ساکت رییس سازمان تیم‌های ملی برگزار شد.

دبیری در این جلسه با بیان اتفاقات تلخ سال گذشته فوتسال آنها را مضحک خواند و گفت: «متاسفانه دنبال تصحیح مدیریت در باشگاه‌هایی هستید که کمیته فوتسالش مدیریت درستی ندارد و هنوز بعد از ماه‌های متمادی دو مسوولیت اصلی‌اش به صورت سرپرستی اداره می‌شود، این چه معنایی جز بی‌تفاوت بودن مسوولان فدراسیون به فوتسال دارد؟»

او افزود: «ما سال گذشته به دلیل بی‌کفایتی آقای سلیمانی که به اصطلاح سرپرست هستند قهرمانی مان را از دست دادیم و هیچ کس هم پاسخگو نبود. همیشه حرفم را زده‌ام و الان هم پس از ۱۶سال که از جیب شخصی‌مان برای فوتسال خرج کرده‌ایم می‌گویم که همین بی‌کفایتی آقای سلیمانی باعث شده تا از فوتسال برویم. البته که همیشه مزد این هزینه از جیب را هم دریافت کرده‌ایم و آقایان به خاطر زدن حرف حق ما را دو سال از حضور در سالن‌ها محروم کردند.»

در این جلسه که دقایق حساس آن با تاخیر شاید عمدی کفاشیان، تاج و ساکت همراه بود، سلیمانی نیز با بیان سوابق خود در جبهه و هیات فوتبال و… به دفاع از خودش پرداخت که با حملات و انتقادات شدیدتر افشین دبیری همراه و باعث شد تا او دوباره بر حرف خود مبنی بر بی کفایتی دبیر کمیته فوتسال تاکید کند.

گفتنی است در این جلسه اکبر تقوی سرپرست فرش‌آرا نیز تلاش زیادی کرد تا افشین دبیری را آرام کند اما دبیری پس از انتقادات صریح خود، از همه فوتسالی‌های حاضر در جلسه خداحافظی و این جلسه را ترک کرد.