به گزارش ترجمان صبح،باشگاه تراکتورسازی پس از دریافت نامه فدراسیون فوتبال مبنی بر مالکیت ناصر شفق و مهلت ۷ روزه این باشگاه برای ارسال مدارک لازم، واکنش نشان داده و مستندات مربوط به مالکیت این باشگاه را برای فدراسیون فوتبال ارسال کرد.

بر همین اساس سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی اطلاعیه‌ای به شرح زیر منتشر کرد :

پیرو مکاتبات صورت گرفته در خصوص ارائه اسناد و مدارک مالکیت باشگاه تراکتورسازی تبریز و ادعاهای مطرح‌شده در رسانه‌ها مجموعه باشگاه تراکتورسازی تبریز با مشورت و همراهی کارشناسان محترم حقوقی نسبت به ارسال مدارک و مستندات مالکیت طبق درخواست فدراسیون فوتبال ایران اقدام کرده است.

بر این اساس امیدواریم ارائه مدارک لازم و دلایل متقن پیرامون مالکیت باشگاه منجر به رفع ابهامات موجود و تعیین تکلیف نهایی در این خصوص شود.

آنچه مسلم است باشگاه تراکتورسازی تبریز متعلق به هواداران پرشوری است که در سرما و گرما دست از حمایت تیم محبوب خود برنداشتند و چنین باشگاه پرطرفداری که سال‌ها حمایت پرشورهای با تعصب را به همراه داشته قطعاً متعلق به یک شخص خاص نخواهد بود و هرگز اتفاق تلخ ابومسلم تکرار نخواهد شد.

پس از تعیین تکلیف نهایی، طبق تعهدی که نسبت به هواداران داده شد نسبت به واگذاری این باشگاه به مردم شریف آذربایجان با طی مراحل لازم قانونی و در یک پروسه زمانی مشخص اقدام خواهد شد. هدف نهایی در روند واگذاری تیم محبوب پرشورها این است که با اتخاذ تدابیر لازم مراحل واگذاری خللی در روند حرکتی تیم ایجاد نکند و با ایجاد منابع مالی مناسب و استفاده از طرح‌های اقتصادی کارآمد تیم فوتبال تراکتورسازی بدون وابستگی به منابع مالی دولتی، نماینده شایسته‌ای برای آذربایجان سرفراز درصحنه ورزش کشور باشد. بر همین اساس انتظار از هواداران پرشور تراکتورسازی این است که در روزهای سخت و در برابر موانع و مشکلات گوناگون با تمام وجود حامی تیم محبوب خود باشند و در توفیق تراکتورسازی همیشه سرافراز تردیدی به دل راه ندهند.

تراکتورسازی بزرگ امروز بیش از هر چیز به آرامش و حمایت دوست‌دارانش نیاز دارد تا در برابر جنجال‌ها و تنش‌ها به هواداران پرشورش تکیه کند و با تمرکز راه موفقیت را در پیش گیرد. امید است که با حمایت همه‌جانبه هواداران، همراهی رسانه‌های گروهی و همین‌طور با تکیه‌بر توانمندی کادر فنی و تلاش بازیکنان غیور در فصل جدید موفقیت‌های بزرگ تراکتورسازی محبوب را رقم بزنیم.