به گزارش ترجمان صبح به نقل از ایرنا، روح الله بجانی با اشاره به انتشار مطالب تحریف شده از قول وی مبنی بر حذف فیزیکی مخالفان افزود: حدود یک سال قبل فردی که خود را خبرنگار نشریه ‘روبرو’ معرفی می کرد، با من مصاحبه ای انجام داد و سپس برخی مطالب را به صورت تحریف شده منتشر کرد.

وی اظهار کرد: در آن زمان برخی مطالب را تحت عنوان ‘فتنه ترور’ جمع آوری و در ۳۶ صفحه در مجلات به صورت تکثیر شده پیاده و منتشر کردند.

رئیس حزب الله تبریز با بیان اینکه در آن زمان نیز از طریق برخی مراجع نسبت به انتشار مطالب تحریف شده از قول خودم، پیگیری کردم ولی به نتیجه نرسیدم، یادآوری کرد: در جمهوری اسلامی، اصل قانون است و فراتر از آن نمی توان کاری کرد و ما نیز تابع قانون و این نظام هستیم.

بجانی با بیان اینکه هم اکنون شیوه عمل تغییر یافته است، ادامه داد: اکنون در اصل ۸ قانون اساسی به اعتراض های مردمی و امر به معروف دسته جمعی اجازه داده شده و فراتر از آن نباید کاری کرد.
وی گفت: این مطالب برخی موارد در موقعیت های متفاوت در برخی کانال های ضد انقلاب و غیرقابل اعتماد از سوی مخالفان و دشمنان استفاده می شود.

رئیس انصار حزب الله تبریز یادآوری کرد: پس از انتخابات اخیر نیز این افراد به هر قصد و نیتی مطالب تحریف شده گذشته مرا را به نحوی بازنشر کردند که در خواننده این شائبه ذهنی بوجود می آید که این مطالب به نتیجه انتخابات مربوط است.

بجانی افزود: مردم باید از سایت ها، شبکه ها و کانال های رسمی و قانونی خبرها را پیگیری کنند و به رسانه های معاند و خارجی توجه نکنند.
وی گفت: انصار حزب الله به انتخابات ورود نکرده و بنده به عنوان فرد وارد انتخابات شده ام و بدیهی است معترضان می توانند اعتراض های خود را به صورت کتبی به مراجع ذی ربط ارایه کنند.

بجانی ادامه داد: پس از تائید انتخابات از همه دست اندرکاران تقدیر کردم و هرگونه اعتراضی نیز که داشتم از راه های قانونی اقدام کردم.
وی گفت: پس از انتخابات باید از فضای انتخابات خارج شویم و رفاقت ها دوباره تداوم یابد.
در روزهای اخیر مطلبی به نقل از حجت الاسلام بجانی در مقام رییس انصار حزب الله تبریز مبنی بر خذف فیزیکی مخالفان منتشر شد که بازتاب بدی در افکار عمومی داشت.