به گزارش ترجمان صبح،  دومین کنفرانس و مجمع جهانی نوبل مدیریت سازمان جهانی  EFMD  با هدف اهدای جایزه و نشان ویژه نوبل مدیریت در مرکز همایش‌های  بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

در این کنفرانس شاهین زوارقی به خاطر ۱۸ طرح مدیریت تکنولوژی در سال ۲۰۱۷ میلادی  با هدف تجاری‌سازی موفق به اخذ نشان نوبل و تندیس طلایی این کنفرانس جهانی شد.

شاهین زوارقی گفت: دومین مجمع جهانی مدیریت EFMD بارویگرد اهدای جایزه نوبل مدیریت و نشان عالی مدیریت در سال ۲۰۱۷میلادی  به میزبانی کشور ایران در مرکز همایش‌های  بین‌المللی صدا و سیما طی روزهای اخیر برگزارشد.

وی افزود: دومین  مجمع جهانی  مدیریت با حضور مدیران موفق  پژوهشی و اقصادی جهان در تالار خواجه نصیر سالن  همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما   برگزار شد و در این مجمع جهانی  نمایندگانی از ۱۰ کشور جهان از جمله تایلند، فرانسه، آلمان، اسلواکی، ترکیه، روسیه و… حضور داشتند.

پژوهشگر ملکانی  تصریح کرد: در بخش اول این مجمع کارگاه آموزشی و بازآموزی برای مدیران برتر توسط اساتید مجرب برگزار شد، در بخش اول تدریس پروفسور فرانس سوا در رشته مدیریت ریسک و در بخش دوم خانم پروفسور دیرین بولوت در رشته برندسازی تدریس کردند.

 

زوارقی با اشاره  به  کسب رتبه‌های برتر در سال گذشته اظهار داشت: اولین مجمع جهانی مدیریت در سال گذشته  به میزبانی کشور امارات  برگزار شد که اینجانب  جایزه ویژه الماس مدیریت جهان  را سال قبل کسب کرده بودم و  امسال نیز موفق به کسب تندیس طلایی  نوبل مدیریت و نشان عالی مدیریت از اتحادیه اروپایی مدیریت شده‌ام.

وی که برای دومین سال پیاپی مدیر نمونه پژوهشی و ایده‌پرداز برتر جهان در سال ۲۰۱۷ انتخاب شده است، ادامه داد: در بخش نهایی مراسم اهدای جوایز به برگزیدگان منتخب و در این کنگره اتاق‌های بازرگانی کشورهای شرکت کننده و روسای کمیسیون اقتصادی، دانشگاه‌ها و فعالان عرصه  اقتصادی حضور داشتند.

از میهمانان عالی رتبه این مجمع می‌توان به پروفسور ژان فراس سوا و خانم پروفسور دیرین بولوت اشاره کرد.

شایان ذکر است،  پروفسور شاهین زوارقی متخصص علوم کشاورزی و گیاهان دارویی و مدیر گروه مطالعات و تحقیقات کاربردی گیاهان دارویی هرب است برای سخنرانی چهارمین کنگره علوم تکنولوژی بلژیک دعوت شده است.

زوارقی دارای ۸۴ اختراع ثبت شده بوده و بیش از ۲۲ مدال جهانی اختراعات  را کسب کرده و دو سال به عنوان چهره ماندگار مدیریت پژوهشی کشور انتخاب و معرفی  شده است.