به گزارش ترجمان صبح، تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران، پنج شنبه شب موفق شد در ورزشگاه یادگار امام تبریز با دو گل محمد ایرانپوریان از سد نفت تهران بگذرد. محمدرضا آزادی، بازیکن ۱۸ ساله تیم تراکتورسازی که سازنده گل اول تیمش بود، در این دیدار عملکردی فوق العاده داشت و همه را به ظهور یک ستاره جوان در فوتبال آذربایجان امیدوار کرد. در ادامه می توانید صحبت های این بازیکن جوان را پس از پیروزی تیمش مقابل نفت تهران بخوانید:

مقایسه من با پدرم سخت است

پدر من نیز زمانی در تیم تراکتورسازی و به عنوان مهاجم بازی می کرد. مقایسه من با پدرم سخت است چرا که وی در زمان خود بازیکن بسیار خوبی بود و به نظرم بازی ایشان خیلی بهتر از من بود و من نیز سعی می کنم راهی را که پدرم رفت را به بهترن نحو ممکن تکرار کنم.

بهتر از تیم نفت بودیم

بازی بسیار خوبی انجام دادیم و بهتر از تیم نفت بودیم. از نظر فوتبالی از تیم حریف سرتر بودیم و خوشبختانه توانستیم به اولین برد فصل مان دست پیدا کنیم که از این مساله بسیار خوشحال هستم. البته بازی بسیار سختی بود و بچه ها از تمام توان خود برای کسب این برد استفاده کردند.

در کنار باتجربه های تیم پخته تر می شویم

ما بازیکنان جوانی که در تیم تراکتورسازی حضور داریم منتظر فرصت هستیم که بتوانیم در زمین حضور یافته و برای تیم مان موثر واقع شویم. اگر این فرصت به ما داده شود می توانیم که خودمان را نشان داده و در کنار باتجربه های تیم پخته تر شویم.

شهریور امسال ۱۹ ساله می شوم

من در حال حاضر ۱۸ سال سن دارم و جوان ترین بازیکن تیم تراکتورسازی در بازی مقابل نفت تهران بودم. شهریور امسال ۱۹ ساله خواهم شد و خیلی خوشحال هستم که توانسته ام در این سن برای تیم بزرگی چون تراکتورسازی بازی کنم.

نمره را باید مربیان به ما بدهند

نظری در مورد بازی خود و هم تیمی هایم ندارم و فقط می توانم بگویم که عملکرد تیمی مان بسیار خوب بود که توانستیم پیروزی را به دست بیاوریم. به نظرم بایستی مربیان و کارشناسان به بازی ما نمره بدهند.

هواداران درلگرممان می کنند

از هواداران تیم تراکتورسازی بسیار تشکر می کنم که در این بازی نیز همانند بازی های قبل حضور داشته و تیم را مورد تشویق قرار دادند. ما در طول فصل به حمایت آنها نیاز داریم و از آنها درخواست دارم که پشت تیم شان بوده و ما را تنها نگذارند چرا که شرایط بسیار سختی داریم.

سال بعد شماره ۲۰ می پوشم!

در این فصل با توجه به اینکه چندی دیگر ۱۹ ساله خواهم شد، شماره پیراهن ۱۹ را انتخاب کردم و انشالله اگر فصل آینده نیز جایی در تیم تراکتورسازی داشته باشم شماره ۲۰ را خواهم پوشید.