حوریه سید درخشانی در گفت و گو با خبرنگارترجمان صبح افزود: این طرح شامل تست‌های BMI ، تشخیص ناهنجاری‌های بدنی، مشاوره ورزشی و تغذیه‌ است که از اویل تابستان آغاز کرده‌ایم و با توجه به اینکه از کارشناسان متخصص استفاده می‌کنیم از استقبال بسیار خوبی همراه بوده و تا اواخر شهریورماه نیز ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص آخرین فعالیت های این سازمان برای ورزش بانوان اظهار داشت: امسال با توجه به برنامه ریزی های که داشته ایم برنامه های بسیار خوبی برای افزایش مشارکت بانوان در ورزش داشته ایم که در کنار این استعداد یابی و برگزاری همایش های مختلف نیز در برنامه های ما بوده است.

سید درخشانی افزود: تیم فوتسال بانوان شهرداری در لیگ استانی حضور داشت و از بین ۱۶ تیم مقام اول را موفق شد کسب کند که این نشان از بالا رفتن سطح این رشته ورزشی در بخش بانوان است.

مسول ورزش بانوان شهرداری تبریز گفت: اوایل شهریور ماه همایش ازدواج پایدار به مناسبت روز ازدواج در سالن حسین خان باغبان برگزار شد که با استقبال بسیار خوب بانوان همراه بود که سعی خواهیم کرد در این زمینه ها نیز فعالیت خود را بالا ببریم.

وی تأکید داشت: در بخش استعدادیابی هم فعالیت خوبی راداریم که یکی از مهم‌ترین استعدادیابی ما در رشته والیبال برای دختران زیر ۱۴ سال مردادماه برگزار شد که نزدیک به ۳۰۰ تن از علاقه‌مندان به این رشته ورزشی حضور داشتند.

درخشانی در خصوص حضور تیم‌های والیبال و بسکتبال بانوان در لیگ برتر نیز گفت: هنوز در این مورد تصمیم‌گیری نشده است که بعد از تشکیل هیات مدیره مشخص خواهد شد چه تیم‌های مجوز حضور در لیگ برتر را خواهند داشت.

وی در پایان گفت:یکی از اصلی‌ترین هدف سازمان ورزش شهرداری تبریز فعالیت در بخش ورزش همگانی است که در سال‌های اخیر با برنامه‌ریزی‌ها که داشته‌ایم بانوان بسیاری در همایش و برنامه‌های همگانی ما شرکت کرده‌اند.