هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل تیم گسترش فولاد تبریز در گفت و گو با ترجمان صبح در خصوص وضعیت نامشخص بازی عقب افتاده گسترش فولاد با پرسپولیس اظهار داشت:

هنوز تاریخی برای این بازی مشخص نشده است. بهتر است از سازمان لیگ سوال کنید که چه زمانی را برای بازی در نظر گرفته است. ما که مشکلی برای بازی کردن نداشتیم و نداریم اما پرسپولیسی ها در آسیا بازی دارند.

وی درباره نقل و انتقالات تیمش عنوان کرد:

ما ۲ بازیکن به نام سامان نریمان جهان و امید جهانبخش را ثبت کردیم اما هنوز کارمان در نقل و انتقالات به پایان نرسیده است. کاخا، هافبک گرجستانی چند پیشنهاد دارد و درخواست جدایی داده است. لوکا هم به ما گفت اگر می خواهد برود، مانعش نشوید. هنوز تصمیم قطعی را نگرفتیم اما احتمال جدایی اش زیاد است.

مدیرعامل گسترش فولاد تبریز درباره شایعه جدایی امین حاج محمدی تصریح کرد:

او بازیکن خوبی است و در ادامه فصل به حاج محمدی نیاز داریم. بحث ما با او مالی است. این بازیکن اعلام کرده ما به تعهدات خود عمل نکردیم و حالا قصد جدایی دارد. چنین بندی در قراردادش هست اما فرصت خواستیم تا به تعهدات خود عمل کنیم و سعی می کنیم او را نگه داریم.

نصیرزاده درباره قعرنشینی گسترش فولاد هم گفت:

ما دوست داریم جدول برعکس شود! به هر حال یک بازی عقب افتاده هم داریم و امیدواریم بعد از تعطیلات تیم ما در جدول بالاتر بیاید.