به گزارش ترجمان صبح، سعید شبستری خیابانی در خصوص وضعیت شهرستان‌های بدون فرماندار اظهار کرد: تا ۲۴ ساعت آینده وضعیت تمام شهرستان‌هایی که فرماندار برای آنها تغییر خواهد کرد، اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه در ۲۴ آینده امروز چهارشنبه، وضعیت فرمانداری شهرستان اهر نیز مشخص می‌شود، افزود: هنوز معلوم نیست که فرماندار کدام شهر به کجا اعزام خواهد شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: اینکه قرار است فرماندار جلفا به اهر انتقال یابد و فرماندار آن شهر شود نیز مشخص نبوده و تا ۲۴ ساعت آینده تکلیف نهایی اعلام خواهد شد.

براساس اعلام،  یک منبع موثق با انتصاب سید محمد عابدی فرماندار سابق اهر به سمت معاون استاندار و فرماندار ویژه خوی به زودی زاهد محمودی فرماندار فعلی شهرستان جلفا به عنوان اولین فرماندار جدید شهرستان اهر در دولت دوازدهم معرفی می‌شود.

 به گزارش فارس از اهر، زاهد محمودی متولد سال ۱۳۵۲ در شهرستان خلخال و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی است که در سوابق اجرایی خود در وزارت کشور ،فرماندار جلفا ،بخشداری بخش‌های خداآفرین و مرکزی جلفا را بر عهده داشته و سال‌ها به عنوان کارشناس تحقیقات سیاسی و کارشناس و کارگزینی- مالی- اداری در استانداری آذربایجان‌شرقی خدمت کرده است.

این گزارش حاکی است، شهرستان اهر مرکز منطقه ارسباران در شمال‌شرق استان آذربایجان‌شرقی در ۹۵کیلومتری مرکز استان آذربایجان‌شرقی واقع شده و براساس سرشماری سال ۹۵جمعیت شهرستان اهریک‌میلیون و ۵۳۰نفر است که از این تعدا د۶۸/۱ درصد در شهر و مابقی در مناطق روستایی ساکن هستند.