به گزارش ترجمان صبح به نقل از ایرنا، حجت الاسلام آل هاشم روز پنجشنبه،اظهار کرد: مردم در طول ۳۹ سال گذشته نشان داده اند هر زمان توطئه و تهدید دشمن علیه نظام زیاد شده، در پایبندی به انقلاب مصمم تر می شوند.

وی با بیان اینکه مردم آذربایجان شرقی برای برگزاری یک راهپیمائی باشکوه آماده اند، افزود: امسال با توجه به تحرکات اخیر دشمنان، مردم حضوری با شکوه و گسترده در راهپیمائی ۲۲ بهمن خواهند داشت.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: مردم با حضور گسترده در راهپیمائی ۲۲ بهمن، وفاداری خود را به کشور و آرمان های امام و شهداء و منویات رهبر معظم اعلام می کنند.

وی با دعوت از همه جریانات سیاسی کشور در راهپیمائی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: راهپیمائی ۲۲ بهمن به دنیا ثابت می کند که همدلی ،وحدت و بصیرت در میان ملت ایران همیشه بوده و خواهد بود.

حجت الاسلام آل هاشم ادامه داد: این حضور باعث افزایش همدلی، اتحاد و صمیمیت در بین دوستان و یاس و نا امیدی برای دشمنان خواهد بود.

امام جمعه تبریز با اشاره به تهدیدات روزافزون دشمنان نظام گفت: همچون ۴۰ سال گذشته رمز پیروزی و تداوم عزت کشور و ملت ایران، بصیرت، وحدت و اطاعت از ولی فقیه است.

وی اصلی ترین تهدید برای نظام اسلامی را تهدید از نظر گفتمان و هویت برشمرد و ادامه داد: دشمنان سعی دارند گفتمان امام و رهبری را در جامعه کمرنگ کنند و هویت دینی و اسلامی ما را از ببن ببرند.

حجت الاسلام آل هاشم خاطرنشان کرد: دشمنان می خواهند نظام اسلامی را از درون دچار مشکل و بحران کنند چرا که می دانند جنگ نظامی در ایران به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

امام جمعه تبریز، ترویج مصرف گرایی، اشاعه فساد و بی بند و باری، ایجاد اختلافات مذهبی و قومیتی، ناامید کردن جوانان و مردم از آینده نظام را از مصادیق جنگ نرم و تهدیدات دشمنان برشمرد و تاکید کرد: در مقابل این همه تهدید باید همه مسئولان خود را در قبال مسائل فرهنگی مکلف بدانند.

وی راهپیمایی ۲۲ بهمن را باطل السحر همه توطئه ها و دسیسه های دشمن دانست و گفت: چشم دشمن در طول ۴۰ سال گذشته به ۲۲ بهمن دوخته شده و تلاش کرده اند مردم را از حضور در صحنه دلسرد کنند.