استان های شمالغرب » پیشخوان اخبار » فوتبال و فوتسال » کشوری » ورزش
کد خبر : 148718
دوشنبه - ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

صعود پر حاشیه پرسپولیس

به گزارش ترجمان صبح، تیم‌های ماشین‌سازی و پرسپولیس در چارچوب دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید. از ابتدای بازی تیم مهمان عملکرد بهتری نسبت به ماشین‌سازی داشت و توانست […]

صعود پر حاشیه پرسپولیس

به گزارش ترجمان صبح، تیم‌های ماشین‌سازی و پرسپولیس در چارچوب دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

از ابتدای بازی تیم مهمان عملکرد بهتری نسبت به ماشین‌سازی داشت و توانست دروازه این تیم را تهدید کند اما مهاجمان این تیم در امر گلزنی ناموفق بودند تا این دیدار با تساوی بدون گل پیگیری شود.

در ادامه دیدار نیز حملات دو تیم تأثیری نداشت تا نیمه نخست این بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم بازی دو تیم تلاش بیشتری برای باز کردن دروازه یکدیگر داشتند اما تلاش‌های بازیککنان دو تیم ثمری نداشت. در دقیقه ۷۹ نیز داور یک ضربه پنالتی برای پرسپولیس اعلام کرد که بعد از حواشی طولانی، حامد لک توانست ضربه نورالهی را کنترل کند.

در  دقیقه ۱۰۱ این بازی بشار رسن وحید امیری را در موقعیت گل قرار داد تا این بازیکن گل برتری پرسپولیس را به ثمر برساند. با توجه به حواشی ایجاد شده، این دیدار ۱۱ دقیقه وقت تلف شده داشت.