استان های شمالغرب » پیشخوان اخبار » فوتبال و فوتسال » ورزش
کد خبر : 183771
سه شنبه - ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷

مشاور فنی تراکتور: لیست تیم ملی ابهامات زیادی دارد

مشاور فنی تیم فوتبال تراکتور معتقد است که در لیست انتخابی تیم ملی، ابهامات زیادی وجود دارد.

مشاور فنی تراکتور: لیست تیم ملی ابهامات زیادی دارد

به گزارش ترجمان صبح، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی چند روز پیش اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی جهت حضور در ازبکستان و برگزاری دیدار دوستانه معرفی کرد که در این بین نام برخی بازیکنان شاخص دیده نمی‌شود.

از جمله، دعوت نشدن مسعود شجاعی و اشکان دژاگه کاپیتانان تراکتوری باعث شد تا حتی دژاگه با انتشار مطلبی در اینستاگرام خود واکنش تند و عجیبی نسبت به این موضوع داشته باشد.

در این خصوص عباس چمنیان مشاور فنی تراکتور در گفت‌وگویی که با تسنیم داشته است، گفت: لیست جدید ابهامات زیادی دارد و برخی از بازیکنانی که در حد تیم ملی بودند به اردو دعوت نشدند. به طور مثال ما در تراکتور اشکان دژاگه و مسعود شجاعی را داریم که در حد استانداردهای بین‌المللی هستند و همچنین اکبر ایمانی که یکی از بهترین هافبک‌های میانی کشور است. جای خالی این سه نفر به شدت در لیست جدید تیم ملی احساس می‌شود.

مشاور فنی تراکتور با بیان اینکه خودم مربی ملی بودم یادآور شد: به‌طور کلی جای برخی بازیکنان در لیست تیم ملی خالی است. بعضی از بازیکنان که به اردو دعوت شدند، در حد استانداردها و شاخصه‌های ملی که بتوانند به ما در راه جام جهانی کمک کنند، نیستند و این جای سوال دارد. نه تنها من، بلکه برای خیلی از اهالی فوتبال جای سوال دارد که برخی بازیکنان با چه شاخصه‌هایی دعوت شدند و چطور می‌توانند به تیم ملی کمک کنند. در اینکه آنها بازیکنان خوبی هستند شکی نیست، اما اینکه بتوانند به تیم ملی کمک کنند جای سوال دارد.

بیشتر بخوانید؛
بازیکن تراکتور به لیست تیم ملی واکنش عجیبی نشان داد + عکس
زمان برگزاری سوپر جام و آغاز لیگ برتر مشخص شد