اخبار برگزیده » استان های شمالغرب » عمرانی
کد خبر : 197861
شنبه - ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱
رصد مستمر روند پیشرفت راه آهن میانه- تبریز توسط نوبخت؛

تزریق اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومانی به راه آهن میانه- تبریز

به گزارش ترجمان صبح به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی، داود بهبودی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به پیگیری‌های مداوم پروژه از سوی مسوولان استان و نمایندگان، ایستگاه خاوران در موعد مقرر وعده داده شده به اتمام خواهد رسید. وی افزود: عرشه‌گذاری پل باسمنج هم به […]

تزریق اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومانی به راه آهن میانه- تبریز

به گزارش ترجمان صبح به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی، داود بهبودی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به پیگیری‌های مداوم پروژه از سوی مسوولان استان و نمایندگان، ایستگاه خاوران در موعد مقرر وعده داده شده به اتمام خواهد رسید.

وی افزود: عرشه‌گذاری پل باسمنج هم به میزان ۷۰ درصد پیشرفت داشته و تا یک ماه آینده می‌تواند به اتمام برسد؛ مباحث مربوط به ریل‌گذاری هم با جدیت پیگیری می‌شود.

بهبودی در عین حال خاطرنشان ساخت: با توجه به اهمیت راه آهن میانه-تبریز دولت تاکید دارد این پروژه به عنوان پروژه‌ اولویت‌دار تا پایان دولت به اتمام و بهره‌برداری برسد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی تصریح کرد: با پیگیری های صورت گرفته، در اسفند ماه ۹۹ نیز مجددا بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان به این پروژه تزریق اعتبار صورت گرفت و با توجه به رصد مستمر این پروژه از سوی رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه کشور، امیدواریم به زودی به سرانجام برسد.