اجتماعی » استان های شمالغرب » پیشخوان اخبار » شهری
کد خبر : 198093
سه شنبه - ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۴

ثبت‌نام ۳۳۰ نفر در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی تبریز

بخشدار مرکزی تبریز گفت: با اتمام مهلت ثبت‌نام از داوطلبین ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا، در بخش مرکزی تبریز ۴۶ روستا از ۵۰ روستای این بخش حائز شرایط برگزاری انتخابات بودند که در ۱۰۰ درصد این ۴۶ روستا ثبت‌نام از داوطلبین انجام گرفته و در مجموع، ثبت‌نام ۳۳۰ نفر نهایی شده است .

ثبت‌نام ۳۳۰ نفر در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی تبریز

به گزارش ترجمان صبح، علی حسین علی پور در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: از مجموع ۳۳۰ نفر ثبت‌نام کننده نهایی ۳۱۲ نفر (۹۵٪) مرد و ۱۸ نفر (۵٪) زن هستند.

وی ادامه داد: همچنین ثبت نام ۲۱ نفر به دلیل نقص مدارک در دست بررسی می‌باشد که در صورت تأیید، به آمار نهایی اضافه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تبریز؛ وی گفت: در روستاهای بخش مرکزی تبریز مجموعا ۱۸۲ کرسی شورا داریم که ۲۲ روستا صاحب ۵ کرسی و ۲۴ روستا صاحب ۳ کرسی هستند.

همچنین در ادامه بخشدار خسروشاه گفت: با اتمام مهلت ثبت‌نام از داوطلبین ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا، در بخش خسروشاه شهرستان تبریز تمامی ۱۲ روستای این بخش حائز شرایط برگزاری انتخابات بودند که در ۱۰۰ درصد این ۱۲ روستا ثبت‌نام از داوطلبین صورت گرفته و در مجموع، ثبت‌نام ۱۱۰ نفر نهایی شده است.

نادرپور اظهار کرد: از مجموع ۱۱۰ نفر ثبت‌نام کننده نهایی ۱۰۷ نفر (۹۷٪) مرد و ۳ نفر (۳٪) زن هستند.

وی گفت: در روستاهای بخش خسروشاه شهرستان تبریز مجموعا ۵۰ کرسی شورا داریم که ۷ روستا صاحب ۵ کرسی و ۵ روستا صاحب ۳ کرسی هستند.