استان های شمالغرب » پیشخوان اخبار » تیتر نخست » سلامت
کد خبر : 199581
سه شنبه - ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵

کادر سلامت بسیجی وار همچنان در خط مقدم مقابله با کرونا هستند

شهردار تبریز با حضور در بیمارستان شهید محلاتی، از کادر درمان و پزشکی این مرکز که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند، قدردانی کرد و گفت: کادر سلامت بسیجی وار همچنان در خط مقدم مقابله با کرونا هستند.

کادر سلامت بسیجی وار همچنان در خط مقدم مقابله با کرونا هستند

به گزارش ترجمان صبح، ایرج شهین باهر در این دیدار که به همراه مظفر سلیمانی معاون مالی اقتصادی و رحیم ملاحسینی فرمانده سازمان بسیج شهرداری انجام گرفت، با بیان اینکه کرونا اکنون بزرگترین معضل شهرها و جوامع دنیا است، گفت: مجموعه بهداشت و درمان، شهدای زیادی در این راه تقدیم کرده‌اند و این روزها که پیک چهارم این بیماری است، از نزدیک شاهد هستیم که این عزیزان همچنان پای کار هستند و تلاش می کنند تا به مردم خدمت کنند.

وی در خصوص امکاناتی که در بیمارستان شهید محلاتی برای بیماران کرونایی وجود دارد، گفت: به گفته رئیس محترم بیمارستان شهید محلاتی، این بیمارستان به نوعی محل رجوع افرادی است که از دیگر مراکز درمانی نتیجه نگرفته‌اند و اینجا را مجهزتر و کارآمدتر می‌بینند.

 وی افزود: اکنون تمامی پزشکان و پرستاران و کادر درمان برای بهبودی هموطنان بیمار تلاش می‌کنند و بسیجی وار پای کار هستند که باید از همه این عزیزان تقدیر و تشکر کنم.