اخبار برگزیده » استان های شمالغرب » پیشخوان اخبار » فوتبال و فوتسال » ورزش
کد خبر : 199599
سه شنبه - ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۱

برگزاری تمرین ماشین‌سازی پس از اعلام تعطیلی!

تمرین عصر امروز تیم فوتبال ماشین‌سازی با حضور مدیرعامل این باشگاه برگزار شد.

برگزاری تمرین ماشین‌سازی پس از اعلام تعطیلی!

به گزارش ترجمان صبح، روز گذشته باشگاه ماشین‌سازی با انتشار بیانیه‌ای  از تعطیلی فعالیت‌های این باشگاه  خبر داد اما بعد‌از‌ظهر امروز ماشین‌سازان در حضور مدیرعامل خود تمرین کردند. حامد نجفی با حضور در تمرین امروز این تیم دقایقی با بازیکنان به صحبت پرداخته و از تلاش و رایزنی با مسولان شهری برای حل مشکلات مالی تیم خبر داد.

وی خبر از تماس تلفنی استاندار آذربایجان‌شرقی با مالک باشگاه داد که در این تماس از محمدرضا زنوزی خواسته شد تا باتوجه به شرایط حساس تیم، تمرینات بدون وقفه پیگیری شوند. همچنین قول مساعدی مبنی بر پیگیری و وصول مطالبات از شهرداری توسط مدیرکل ورزش و جوانان استان از سوی استاندار به مالک باشگاه داده شده است.

در همین راستا مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی از بازیکنان و کادرفنی خواست تا با جدیت و تمام توان تمرین ماشین‌سازی را ادامه داده و خود را برای بازی حساس با سایپا آماده کنند.

بعد از صحبت‌های نجفی، علیرضا اکبرپور نیز دقایقی با بازیکنان صحبت کرده و ضمن تشکر از پیگیری‌های مدیرعامل باشگاه برای حل مشکلات مالی این اطمینان را داد که شاگردانش با تمام توان از نام و اعتبار باشگاه بزرگ و قدیمی ماشین‌سازی دفاع خواهند کرد.

بیشتر بخوانید؛
باشگاه ماشین‌سازی تعطیل شد!
برنامه جدید هفته‌های ۲۲ و ۲۳ لیگ برتر اعلام شد