اجتماعی » استان های شمالغرب » محیط زیست
کد خبر : 24147
یکشنبه - 3 اردیبهشت 1396 - 11:34
به مناسبت روز زمین پاک

برگزاری آیین گرامیداشت روز زمین پاک در پارک ائل گلی

آیین گرامیداشت روز زمین پاک به همت سازمان پارکها و فضای سبز تبریز با حضور پر شور شهروندان تبریزی در پارک بزرگ ائل گلی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح، این برنامه که با مشارکت کودکان مدرسه طبیعت تبریز برپا شد، با حضور چشمگیر کودکان این مدرسه همراه بود. کودکان مدرسه طبیعت […]

برگزاری آیین گرامیداشت روز زمین پاک در پارک ائل گلی

آیین گرامیداشت روز زمین پاک به همت سازمان پارکها و فضای سبز تبریز با حضور پر شور شهروندان تبریزی در پارک بزرگ ائل گلی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترجمان صبح، این برنامه که با مشارکت کودکان مدرسه طبیعت تبریز برپا شد، با حضور چشمگیر کودکان این مدرسه همراه بود.

کودکان مدرسه طبیعت در این ویژه برنامه همراه با خانواده های خود ، با شعار حفظ زمین برای تمام نسل ها در اطراف استخر ائل گلی راهپیمایی باشکوهی برگزار کردند.

کودکان حاضر در این مراسم، با یاری فعالان زیست محیطی استان جهت یادآوری حرمت و جایگاه زمین و محیط زیست برای بزرگسالان، اقدام به جمع آوری زباله و ته سیگارهای اطراف این استخر کردند.

از دیگر بخش های جشن گرامیداشت زمین پاک می توان به پخش سرودهای ویژه زیست محیطی، اجرای مسابقه با هدف بسط و گسترش مفاهیم زیست محیطی برای کودکان و… اشاره کرد.

گفتنی است، سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز همواره با مشارکت ان.جی.او های زیست محیطی و حضور آنها به عنوان بازوان یاری بخش این سازمان در امر حفظ و توسعه فضای سبز، در مناسبت های مختلف اقدام به اجرای برنامه های متعدد زیست محیطی کرده است.

خاطرنشان می شود، این برنامه همچنین با مشارکت خانه محیط زیست آذربایجان شرقی برپا شد.