استان های شمالغرب » سیاسی
کد خبر : 25747
پنجشنبه - 14 اردیبهشت 1396 - 18:38
معاون فرماندار بناب:

انتخابات شورای اسلامی در شهر بناب به صورت الکترونیکی برگزار می شود

معاون فرماندار بناب گفت: : انتخابات شورای اسلامی در شهر بناب به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد و تمام تمهیدات و آموزش های لازم در این خصوص به عوامل برگزاری انتخابات انجام و ارائه شده است. به گزارش ترجمان صبح، امین رفیعی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب اظهار داشت: با نزدیک شدن به […]

انتخابات شورای اسلامی در شهر بناب به صورت الکترونیکی برگزار می شود

معاون فرماندار بناب گفت: : انتخابات شورای اسلامی در شهر بناب به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد و تمام تمهیدات و آموزش های لازم در این خصوص به عوامل برگزاری انتخابات انجام و ارائه شده است.

به گزارش ترجمان صبح، امین رفیعی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب اظهار داشت: با نزدیک شدن به زمان انتخابات فضای فرهنگ عمومی از جو حاکم بر انتخابات متأثر می شود و باید دستگاه های متولی فرهنگ با برنامه ریزی دقیق تر و جامع تر در این زمینه وارد عمل شوند.

وی افزود: در شهرستان بناب ۱۱۲ صندوق اخذ رأی پیش بینی شده است که ۶۴ صندوق شهری و بقیه روستایی هستند.

رفیعی تصریح کرد: در انتخابات شورای اسلامی شهر ۵۵ نفر و در انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای این شهرستان نیز ۲۱۴ نامزد به رقابت خواهند پرداخت.

به گفته معاون فرماندار بناب، در تمام روستاهای شهرستان بناب انتخابات شورای اسلامی روستا برگزار خواهد شد و شائبه هایی که در دوره قبل مبنی بر خرید و فروش رأی در این روستاها وجود داشت در این دوره این شائبه وجود نخواهد داشت.

رفیعی تأکید کرد: انتخابات شورای اسلامی در شهر بناب به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد و تمام تمهیدات و آموزش های لازم در این خصوص به عوامل برگزاری انتخابات انجام و ارائه شده است.

این گزارش حاکی است، در ادامه جلسه شورای فرهنگ عمومی بناب خلیل زرین طلا کارشناس اداره بهزیستی بناب گزارشی از بررسی های انجام شده در مورد آسیب های اجتماعی(طلاق) را ارائه کرد.

همچنین در ادامه اعضای حاضر با برگزاری هفدهمین جشنواره سراسری شعر غدیریه به میزبانی بناب موافقت خود را اعلام و نماینده حوزه علمیه حضرت ولی عصر(عج)، آموزش و پرورش و مسئول نهاد رهبری در سپاه ناحیه بناب به عنوان دبیر ستاد غدیر به ترکیب اعضای ستاد برگزاری جشنواره شعر غدیریه اضافه شد.

فارس