استان های شمالغرب » سیاسی
کد خبر : 26521
پنجشنبه - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰
رئیس شورای اصلاح طلبان استان آذربایجان شرقی

معرفی کاندیداهای منتخب شورای اصلاح طلبان در انتخابات میان دوره ای مجلس

رئیس شورای اصلاح طلبان استان آذربایجان شرقی از تعیین کاندیداهای منتخب این شورا در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه اهر و هریس و نیز مراغه و عجبشیر خبر داد. به گزارش ترجمان صبح ، احمد ظهیرنیا روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: اعضای شورای اصلاح طلبان استان پس از […]

معرفی کاندیداهای منتخب شورای اصلاح طلبان در انتخابات میان دوره ای مجلس

رئیس شورای اصلاح طلبان استان آذربایجان شرقی از تعیین کاندیداهای منتخب این شورا در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه اهر و هریس و نیز مراغه و عجبشیر خبر داد.

به گزارش ترجمان صبح ، احمد ظهیرنیا روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: اعضای شورای اصلاح طلبان استان پس از بررسی های لازم و اخذ نظرات شوراهای اصلاح طلب در این دو حوزه انتخابیه، از بین کاندیداهای موجود در حوزه انتخابیه اهر و هریس بیت اله عبدالهی و در حوزه انتخابیه مراغه و عجبشیر علی محمد باقرآذریان را به عنوان کاندیداهای این شورا معرفی کرد.
وی با دعوت از مردم برای حضور گسترده در انتخابات ۲۹ اردیبهشت اظهار کرد: امیدواریم عموم مردم با شرکت فعالانه در انتخابات بار دیگر انسجام و وحدت خود را به نمایش بگذارند.
انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در دو حوزه انتخابیه اهر و هریس و مراغه و عجب شیر همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا برگزار می شود.
ایرنا